Hotele

Hotel Husi

Vlerësime 0

Ne ndodhemi në Borsh, 100 m larg nga plazhi, 3 km nga qëndra e fshatit, 4 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Kemi 10 dhoma familjare, të cilat ju ofrojnë gjithçka që ju duhet për një rehati dhe kënaqësi maksimale.

Çdo dhomë ka një krevat dopio, një krevat tek, një kolltuk, një tavolinë me 4 karrige dhe një kuzhinë.

Hoteli ka një bar dhe një kënd lojrash për fëmijë.

Ambjenti është i rrethuar nga gjelbërimi dhe natyra e mrekullueshme e Jugut të Shqipërisë.

Wi-Fi pa pagesë dhe parkim.

Kafshët shtëpiake nuk lejohen brenda hotelit.

Check in bëhet në 12 pm, dhe check out jo më vonë se 11 pm.

Në qoftëse dëshironi të kaloni pushime të paharrueshme, midis natyrës së gjelbërt dhe afër detit, jeni në vendin e duhur.

Ju mirëpresim!

Kontakto

Çmimi

40€/natë

Adresa

2VW4+PW Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 5 netë

Dhome teke

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Dhome teke me pamje nga deti

540 €

Taksat e përfshira

Dhome cift

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Dhome cift me pamje nga deti

540 €

Taksat e përfshira

Çfarë ju orfon prona

Tualet
 • Dush
 • Tharëse flokësh
 • Tualet privat
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
Internet
 • WiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit, pa pagesë.
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
Parkim
 • Parkim i sigurt në ambientet e hotelit
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
30 €

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
40 € 50 € 60 € 40 € 30 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 50 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 4 30 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose