Hotele

Hotel Golden House Riviera

Vlerësime 0

Ndodhemi në Borsh, kemi më shumë se 15 vjet eksperiencë në fushën e hotelerisë. Stafi jonë ju ofron shërbimin e tij për realizimin e pushimeve tuaja të ëndrrave.

Kemi 12 dhoma familjare të krijuara dhe modeluara për rehatinë tuaj maksimale

Çdo dhomë përmban një krevat dopio, një krevat tek (ose një krevat marinari), tavolinë me 4 karrige, një guzhinë , televizor,  frigorifer dhe kondicioner. Gjithashtu mund të shijoni ambientin e jashtëm të hotelit dhe natyrën përreth.

Free wifi dhe parkim pa pagesë.

Distanca nga plazhi është 1.2, 1.5 km nga qëndra e Borshit, 2.5 km nga kalaja dhe 3.5 nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambjentet e hotelit.

Check in kryhet pas orës 12:00, check out në orën 10:00.

Kontakto

Çmimi

30€/natë

Adresa

Dhoma

Çmimi për 5 netë

Çfarë ju orfon prona

Tualet
 • Dush
 • Tharëse flokësh
 • Tualet privat
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
Internet
 • WiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit, pa pagesë.
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Ambjentet e Jashtme
 • Ballkon
 • Kopësht
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Siguria
 • Akses me çelës
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
Parkim
 • Parkim i sigurt në ambientet e hotelit
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga kopështi
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Kuzhinë
 • Frigorifer
 • Tavolinë

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
20 € 25 € 30 € 40 € 30 € 25 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 20 € 1 1 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 25 € 1 1 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 30 € 1 1 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 40 € 1 1 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 30 € 1 1 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 4 25 € 1 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose