Hotele

Villa E Gold

Vlerësime 0

"Villa E Gold" është një vilë pushimi tre katëshe në Borsh.

Ka katër apartamente, secila e përbërë nga një dhomë për çift, një dhomë për fëmijë, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Tek secila prej dhomave gjithashtu do të gjeni frigorifer, televizor si dhe kondicionerë.

"E Gold", ka një oborr të madh, të rrethuar me ullinjë, limona dhe portokalle. Ështe një vilë tipike mesdhetare, me një arredim lluksoz ofronë pastërti perfekte.

Ambjenti në të cilin ndodhet hoteli ka pamje qetësuese dhe relaksuese. Stafi ynë profesional dhe me ekperiencë do të sigurohet që të plotësohet çdo kërkesë e juaja, dhe do punojnë palodhur për t’ju ofruar pushimet perfekte që kërkoni.

Villa E Gold ndodhet 50 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Free wifi dhe parkim pa pages.

Check in behët pas orës 14:30 dhe Check Out jo më vonë se 10:30

 Kontakto

Çmimi

50€/natë

Adresa

Dhoma

Çmimi për 5 netë

Çfarë ju orfon prona

Tualet
 • Dush
 • Tharëse flokësh
 • Tualet privat
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
Internet
 • WiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit, pa pagesë.
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Ambjentet e Jashtme
 • Ballkon
 • Kopësht
 • Ambient për darkim në natyrë
Mirëqënia
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Siguria
 • Akses me çelës
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
 • Fatura
Parkim
 • Parkim i sigurt në ambientet e hotelit
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
30-35 € 35-40 € 55-80 € 70-80-90 € 40-50 € 30 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 30-35 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 35-40 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 55-80 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 70-80-90 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 40-50 € 2 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 4 30 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose