Hotele

Hotel Juza

Vlerësime 0

 Ne ndodhemi në plazhin e  Borshit. Kemi në dispozicion 18 dhoma për pushuesit, 6 prej të cilave janë modeluar dhe dizenjuar për çifte dhe 12 për familje.

Çdo dhomë ka ballkon dhe është e mobiluar me krevat dopio dhe krevat marinar, televizor, kondicioner, frigorifer, tharëse flokësh. Gjithashtu në ambientet e hotelit tonë do të gjeni një restaurant, dhe gjatë sezonit ne ofrojme mëngjesin e përfshirë në çmimin e dhomës si dhe shezllonet dhe çadrat.

Free wifi dhe free parkim.

Vetëm pak hapa larg dhomës tuaj do të gjeni një shumëllojshmëri shërbimesh dhe biznesesh të cilat do ju ofrojnë çfarë keni nevojë.

Hoteli ndodhet 5 km larg kalasë dhe 4 km larg qëndrës së Borshit, 6 km nga rrethrrotullimi i fshatit Qeparo, dhe 10 km nga Porto Palermo.

Ambientet e jashtme të hotelit janë të rrethuara me gjelbërim.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambientet e hotelit.

Check in bëhet pas orës 12:00 dhe check out jo më vonë se 10:00 am.

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju orfon prona

Tualet
 • Dush
 • Tharëse flokësh
 • Tualet privat
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
Internet
 • WiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit, pa pagesë.
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Ambjentet e Jashtme
 • Ballkon
Mirëqënia
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Dhoma familjare
 • Kondicioner
Siguria
 • Akses me çelës
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Parkim
 • Parkim i sigurt në ambientet e hotelit
Pije edhe ushqim
 • Bar Kafe në ambientet e hotelit
 • Restaurant
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Kuzhinë
 • Frigorifer

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep

FamilyRoom

Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
40 € 40 € 70 € 70 € 40 €

Couplesroom

Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 2 persona
50 € 50 € 80 € 80 € 50 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 40 € 1 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 40 € 1 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 70 € 1 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 1 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 40 € 1 1
Couplesroom 01 May - 31 May 2 50 € 1
Couplesroom 01 Jun - 30 Jun 2 50 € 1
Couplesroom 01 Jul - 31 Jul 2 80 € 1
Couplesroom 01 Aug - 31 Aug 2 80 € 1
Couplesroom 01 Sep - 30 Sep 2 50 € 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose