Hotele

Hotel Itaka

Vlerësime 0

Nous sommes situés à Lukovë, dans la plus belle partie de la Riviera albanaise.

Nous mettons à votre disposition 24 chambres, toutes équipées de tout le nécessaire pour vous offrir un maximum de confort. Les chambres disposent de la climatisation, d'une TV plasma et d'un balcon.

Dans chacune des chambres, il y a des toilettes en-suite équipées de serviettes et de tout le nécessaire pour votre hygiène personnelle.

L'hôtel a une piscine et un bar-restaurant.

Les chambres offrent une vue sur la piscine et la mer.

Wifi gratuit et parking gratuit pour les clients.

L'hôtel est situé à 5 km des grottes de Lukova, à 500 m du centre de Lukova et à 5 km de la plage I Bunec.

Vous êtes bienvenus!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

70€/nata

Adresa

Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
 • Për të gjitha moshat
 • Shezllone
 • Çadër
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
70 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 1 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose