Hotele

Hotel Beni Lala

Vlerësime 0

Ndodhemi në Borsh.

Hoteli jonë ka 12 dhoma familjare, ku në secilën prej tyre mund të gjeni 1 krevat dopio, 3 krevatë tek, një kuzhinë të kompletuar, një tavolinë me 4 karrige, kondicioner dhe të gjitha paisjet e nevojshme ku mund ta gatuani çfarë të dëshironi.

Për çdo visitor në hotelin tonë ne ju ofrojmë dhe shezllon falas buzë detit, parkim falas, dhe një ambient të gjelbërt për rehatinë dhe qetësinë tuaj.

Nuk lejohen kafshët shtëpiake në ambientet e hotelit.

Check-in fillon në 12 pm dhe check-out jo më vonë se 10 am.

Ne kemi më shumë se 20 vjet eksperiencë në fushën e hotelerisë dhe e përkthejmë këtë eksperiencë në një shërbim të pakrahasueshëm për pushime të paharrueshme.

Hotel Beni Lala ndodhet 30 m nga plazhi, 4 km nga qëndra e Borshit, 5 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Ju mirëpresim!

Book your vacations

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 5 persona
20 € 30 €

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 5 persona
50 € 55 € 30 € 20 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 5 20 € 3 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 5 30 € 3 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 5 50 € 3 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 5 55 € 3 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 5 30 € 3 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 5 20 € 3 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose