Hotele

Wait 'n Sea Hotel

Vlerësime 0

Hoteli ynë, me ambiente tërësisht të rinovuara nga e para, përpos pamjes mahnitëse nga deti që servir, është ndërtuar në një terren shkëmbor duke na lënë mundësinë që të kemi një shkëmb në brendësi të tij.

Përpos shërbimit shumë të mirë, estetikës dhe higjenës të pastër që karakterizon hotelin tonë, shkëmbi i jep risi këtij të fundit.

Ai tregon identitet dhe njëherazi mahnit të gjithë klientët për mjeshtërinë me të cilën kemi arritur ta përshtasim.

Hoteli ndodhet 5 min me makinë larg nga Plazhi i Livadhit i cili është një ndër më të preferuarit në Shqipëri.

E veçanta e hotelit tonë qëndron te fakti që 13 dhomat janë të gjitha me pamje nga deti e cila mund të aksesohet nga e gjithë dritarja me xham që qëndron në njërën faqe te murit.

Dhomat kanë të gjithe fasilitetet e duhura, duke nisur nga krevati për të cilin jemi siguruar të jetë sa më i rehatshëm, komoja, ballkoni me tavolinë dhe karrige teksa një vëmendje e veçantë u është kushtuar tualeteve.

Të gjitha dhomat me tualetin në brendësi të tyre e kanë të ndarë pjesën e dushit e cila gjithashtu të ofron pamje nga deti, ndërsa përmbajnë në to të gjithë mobiliet e domosdoshme e bashkëkohore.

Ne jemi përpjekur që të ofrojmë dhoma të madhësive e të llojeve të ndryshme, për çifte, shoqëri apo edhe dhoma dyshe për të gjithë familjet.

Kafshët shtëpiake nuk lejohen dhe njëkohësisht as pirja e duhanit brenda në dhomë.

Hoteli ynë ofron lounge bar-in dhe restorantin nën qiell të hapur, që gjithashtu janë me pamje nga deti, të shtrira në hyrje të hotelit.

Por për të gjithë klientët që duan room service dhe preferojnë ta konsumojnë darkën në ballkonin e dhomës, ne bëjmë më të mirën që gjithçka të jetë e shkëlqyer dhe kërkesat e tyre të plotësohen.

Parkingu nuk është një problem për të cilin mund të stresoheni tek ne pasi hoteli ynë ofron një sipërfaqe të mjaftueshme ku ju mund të parkoni mjetet tuaja.

Mëngjesi, vakti më i rëndësishëm i ditës, nis shumë ëmbël tek ne, teksa serviret në ambientet e restorantit, është bufe, i përfshirë gjithnjë në çmimin e dhomave.

Ne na gjeni në booking por dhe në numrin e telefonit 0676720007 si dhe në rrjetin social Instagram me emrin “wait_n_sea.hotel”

Check in është në orën 2pm dhe check out në orën 11am.

Tek ne do gjeni mikpritjen, pastërtinë, kushtet e shërbimin e mrekullueshëm dhe mbi të gjitha pamjen piktoreske që nuk e hasni në asnjë vend tjetër.

Tualeti

 • Letër Higjenike
 • Bidet
 • Vaskë ose Dush
 • Tualet Privat
 • Tualet
 • Tharëse Flokësh

Dhoma e gjumit

 • Dollap ose Garderobe

Pamja

 • Pamje nga deti

Ambjentet e jashtme

 • Ballkon
 • Tarracë

Kuzhinë

 • Frigorifer

 Media & Teknologji

 • Televizor Flat-Screen

Ushqim dhe Pije

 • Bar
 • Restaurant

 Internet

 • ·         Interneti është pa pagesë dhe ofrohet në të gjitha ambientet e hotelit.

 Parkimi

 ·         Parkim privat pa pagesë (rezervimi nuk është i nevojshëm).

 Shërbimet

 • Shërbim dhome

 Siguria

 • Fikëse zjarri
 • CCTV në ambientet e jashtme
 • CCTV në ambientet e përbashkëta
 • Kondicioner
 • Izolim Akustik
 • Dhoma familjare

Aksueshmëria

 • Katet e sipërme janë të aksesueshme vetëm me shkallë

 Gjuhët e folura

 • Greqisht
 • Anglisht
 • Shqip

Kontakto

Çmimi

100

Adresa

4P7J+GF Himarë, Albania
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
DhomeDyshemeBallkondhePamjengaDeti 01 Aug - 31 Aug 2 110 € 1
SuiteFamiljare 01 Aug - 31 Aug 4 150 € 2 1
DhomeTreshemePamjengaDeti 01 Aug - 31 Aug 3 120 € 3
DhomeDeluxDyshemeBallkon 01 Aug - 31 Aug 3 120 € 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar