Hotele

Luna Mare Seaside Suites

Vlerësime 0

Luna Mare Seaside Suites ndodhet në Borsh dhe ofron për të gjithë pushuesit një restaurant, shërbim dhom, bar, kopësht dhe tarracë. Gjithashtu hoteli ofron WiFi në të gjithë ambjentet e tij, dhe parkim pa pagësë. Hoteli ka 16 dhoma, të dekoruara dhe pajisura për rehatinë tuaj. 

Çdo dhomë ju ofron kondicioner, televizor flat screen dhe një banjë personale en-suite. Një frigorifer dhe minibar gjenden në çdo dhomë dhe gjithashtu një makineri ekspresi. 

Çdo mëngjes hoteli ofron mengjes continental. 

Plazhi i Borshit është pak metra larg dhomës tuaj, ndersa Plazhi i Qeparosë është vetëm 1.9 km larg. 

Stafi jonë është gjithmonë i gatshëm, 24 orë për tju ndihmuar me gjithçka keni nevojë dhe qëllimi tonë eshtë të jemi standarti mbi të cilin ju gjykoni një ekpserience hoteli te mrekullueshme! 

 

 

Përmbledhje e Objekteve

Plazhi

·         Lejohen Kafshët Shtëpiake

·         Parkim pa pagesë

·         Free Wi Fi

·         Bar

Tualeti

 • Leter higjenike
 • Peshqir
 • Vaske dhe dush
 • Shapka
 • Tharëse Flokësh

Dhoma e gjumit

 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Shtrat ekstra i madh (> 2 metres)

 Ambjentet e Jashtme 

 • Taracë
 • Paisje për BBQ (Kosto Ekstra)
 • Oborr
 • Ballkon
 • Kopësht

 Kuzhina

Jeni të lirë të hani dhe gatuai çfarë të dëshironi

 • Çajnik elektrik
 • Frigorifer

 Për komfortin tuaj

 • Prizë pranë krevatit
 • Divan
 • Varëse Rrobash
 • Dysheme mermeri
 • Audio Izolim
 • Hyrje Private

Pamja nga hoteli

 • Pamje drejt oborrit
 • Pamje drejt maleve
 • Pamje drejt kopshteve
 • Pamje nga deti

 Kafshët shtëpiake

·         Kafshët shtëpiake janë të lejuara. Nuk ka kosto ekstra, por ju lutemi të larjmëroni stafin.

 

Ambejntet e përbashkëta

 • Divan
 • Vende për tu ulur
 • Tavoline

 Media & Teknologji

 • Televizor Flat Screen
 • Kasafortë për laptopin
 • Kanale Pay-per-vieë

 Food & Drink

 • Bar Kafe brenda Hotelit
 • Fruta  (Kosto Ekstra)
 • Vere/ Shampanjë  (Kosto Ekstra)
 • Ushqim për fëmijë (Kosto Ekstra)
 • Bar
 • Shërbim dhome
 • Restaurant
 • Minibar
 • Çaj/Kafe

 Internet

 • ·         Wifi  gjendet në të gjitha ambientet e hotelit dhe është pa pagesë.

Parking

·         Parkim pa pagesë dhe privat  (nuk është nevoja të rezervoni).

 Shërbime pastrami

 • Lavanderi (Kosto Ekstra)

Siguria

 • Fikse zjarri
 • Çelës Elektronik
 • 24-hour sigurim
 • Kasafortë

 Aksesueshmëria

 • I gjithë ambienti i aksesueshëm për persona me aftësi të kufizuara

Gjuhët

 • Greqisht
 • Anglisht
 • Italisht
 • Shqip

Kontakto

Çmimi

90

Adresa

2VW2+CP Borsh, Albania
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Suite me Pamje nga Deti 01 Aug - 31 Aug 3 90 € 1 2
Suite Familjare 01 Aug - 31 Aug 7 110 € 1 1 2

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar