Hotele

Luna Mare Seaside Suits

Vlerësime 2.5

Wir befinden uns in Borsch. 1 Minute vom Strand, 2 km vom Borshizentrum, 3 km vom Schloss und 4 km vom Kreisverkehr von Qeparo entfernt.

Das Hotel hat 16 Zimmer, die für Ihren Komfort eingerichtet sind.

Die Zimmer verfügen über Klimaanlage, Kühlschrank, TV, Espressomaschine, Minibar, Flachbildschirm und ein eigenes Bad.

Wir haben ein Restaurant, Zimmerservice, Bar, Garten und Terrasse.

Wir servieren kontinentales Frühstück.

Kostenloses WLAN und Parkplätze.

Herzlich willkommen!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

90€/nata

Adresa

2VW2+CP Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Hyrje Private
Ushqime dhe Pije
 • Shërbim dhome
 • Restorant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Ekstra)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës kartë
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

Suite me Pamje nga Deti

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 3 persona
90 €

Suite Familjare

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 7 persona
110 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Suite me Pamje nga Deti 01 Aug - 31 Aug 3 90 € 1 2
Suite Familjare 01 Aug - 31 Aug 7 110 € 1 1 2

Vlerësime

2.5
matias
2024-02-25

Esolovova00
Esolovova00
2023-05-14

Hi! Can you clarify your price for 2 nights as I see the price per night is 90€ but the total for two nights shows 240€.

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose