Hotele

Hotel Riviera

Vlerësime 5

Ndodhemi në Borsh. 100 m nga plazhi, 3 km nga qëndra e Borshit, 4 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Kemi 24 dhoma në dispozicion të cilat janë të mobiluar si për famlije ashtu edhe për çifte, të cilat kanë kondicioner, frigorifer, satelitë TV.

Hoteli eshte i rrethuar nga një kopsht I madh plot gjelbërim dhe disponon në shërbim të klientit një plazh privat dhe një Pishin. Ne ju ofrojmë çadra dhe shezllona në plazhin tonë privat.

Free wifi e free parking.

Ne kemi në disponim bar dhe restorant, ofrojmë mëngjes continental ose mëngjes buffe.

Recepsioni jonë është 24-orë i gatshëm të plotësojë me shpejtësi dhe profesionalitet çdo kërkesë tuajën. Ofrojmë shërbim dhome 24-orë.

Është synimi jonë ti bëjmë pushimet tuaja të paharueshme.

Ju mirëpresim!

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

80€/nata

Adresa

2VV6+2M Qazim Pali, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju orfon prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga fshati
Dhomë gjumi
 • Garderobë
Pishinë
 • Çadër
 • Shezllone
 • Për të gjitha moshat
 • Sezonale
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Pije edhe ushqim
 • Restaurant
 • Shërbim dhome
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

DhomëTreshemeBallkon

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
60 € 70 € 80 € 90 € 80 € 60 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
DhomëTreshemeBallkon 01 May - 31 May 4 60 € 2 1
DhomëTreshemeBallkon 01 Jun - 30 Jun 4 70 € 2 1
DhomëTreshemeBallkon 01 Jul - 31 Jul 4 80 € 2 1
DhomëTreshemeBallkon 01 Aug - 31 Aug 4 90 € 2 1
DhomëTreshemeBallkon 01 Sep - 30 Sep 4 80 € 2 1
DhomëTreshemeBallkon 01 Oct - 31 Oct 4 60 € 2 1

Vlerësime

5
Arber Nushi
Arber Nushi
2023-07-16

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose