Hotele

Eduard Lagji Apartments

Vlerësime 0

Ndodhemi në Lukovë. 5 km nga Shpellat e Lukovës, 5 km nga plazhi i Bunecit, 500 m nga Qëndra e Lukovës.

Ne ju ofrojmë klientëve tanë një akomodim të rehatshëm.

Ne kemi një hapësirë të madhe të përshtatshme si për çifte ashtu dhe për familje. Disa prej apartamenteve kanë oborr me pamje të mrekullueshme nga kopshti me lule, të gjitha dhomat kanë kondicioner, garderobë, tavolinë pune, tualet privat.  

Në dispozicion të klientëve kemi dhe pajisie per barbekju te ndodhura në oborrin e shtëpisë.

Kemi një ambjent të qetë me një pamje të bukur nga deti.

Stafi është shumë miqësor dhe mikpritës, sigurohen që klientët të kenë gjithcka që ju duhet për të kaluar pushimet!

Free parking dhe free wifi.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

50€/nata

Adresa

XWQ8+Q8 Lukovë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

Family Room with Sea view

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
50 €

Apartment with Sea view

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
50 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Family Room with Sea view 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 2 1
Apartment with Sea view 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose