Vila

Vila Romeo

Vlerësime 0

Vila Romeo ndodhet në Borsh, 1 km nga qendra e Borshit , 2 km nga Kalaja e Borshit, 2 km nga plazhi dhe 3 km nga rrethrrotullimi I Qeparos.

Ka 10 dhoma, 7 prej të cilave janë treshe dhe 3 janë familjare.  Dhomat janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, TV dhe tualet privat.

Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte për pushimet tuaja, me çmime të arsyeshme.

Stafi jonë është I gatshëm 24 orë, për t’ju ofruar shërbimet që keni nevojë.

Parkim dhe WI-Fi falas për klientët.

Kafshët nuk lejohen brenda ambjenteve te vilës.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Rruga plazhi, Borsh, Sarandë 9714, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Ekstra)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose