Vila

Afroviti Rooms

Vlerësime 5

Afroviti rooms ndodhet në Dhërmi. 

Shtëpia ka 4 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 1 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat.

Dhomat janë të gjitha me ballkon ku klientët mund te konsumojnë vaktet e tyre ose të relaksohen.

Shtëpia ofron për klientët e saj free parking dhe free wifi.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambjentet e shtëpisë.

Check In bëhet pas orës 12:00 dhe Check Out jo më vonë se 10:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Dhërmi, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100 - 500m
Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat me palosje
 • Rrjetë mushkonjash
Pishinë
 • Sezonale
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

5
lola
2024-02-20

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose