Vila

Vila Gjergji, Borsh

Vlerësime 0

Vila Gjergji ndodhet në Borsh, 300 m nga qendra e Borshit, 400 m nga kalaja e Borshit, 3.2 km nga plazhi dhe 4 km larg rrethrrotullimit të Qeparosë.

Vila Gjergji ka në disponim të turistve 2 apartamente, ku në apartamentin e parë mund të akomodohen 5 persona dhe te apartamenti tjeter 7 persona, janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, divan, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gjë tjetër që mund t’ju nevojitet për higjenën personale.

Vila Gjergji ndodhet në ballkonin më të bukur të Borshit duke ju ofruar një pamje dhe një qetësi relaksuse për ditët e nxehta të verës. Tek ne do të gjendi vendin e duhur dhe kushtet përfekte për pushimet tuaja, me cmime të arsyeshme.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

80€/nata

Adresa

Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • me shume 2000m
Largesia nga qendra
 • 100 - 500m
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
 • Hyrje Private
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Furrë
 • Mikrovalë
 • Tostierë
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës kartë
Shërbime resepsioni
 • Anglisht
 • Italisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Zgarë

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose