Vila

Vila Erjoni

Vlerësime 0

Vila Erjoni ndodhet në Borsh,me një distance prej 20m nga plazhi , 5km nga qëndra e Borshit, 6km nga kalaja dhe 7km nga rrethrrotullimi i Qeparoit.

Kjo vile ofron akomodim për klientet që nga viti 2000. Vila ka 12 dhoma të cilat ofrojnë një akomodim familjarë. Secila prej dhomave përmban ambient gatimi privat të kompletuar, kondicioner,TV, frigorifer, tavolinë ngënie dhe tualet privat.

Dhomat ofrojnë peisazhe të mrekullueshme disa me pamje nga plazhi dhe disa prej tyre pamje nga mali të gjitha me ballkon.

Për klientët  free parking dhe free Wifi.

Check In bëhet pas orës 12:00 dhe Check Out jo më vonë se 10:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

20€/nata

Adresa

Shkallë (Borsh), Lukovë, Bashkia Himarë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Rrjetë mushkonjash
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose