Vila

Villa Arda

Vlerësime 0

Villa Arda ndodhet në Qerret, afër plazhit të Qerretit dhe 14 minuta në këmbë nga plazhi Mali i Robit. Vila ka një oborr, kopsht dhe bar. Prona ofron një restorant, parkim falas privat dhe WiFi pa pagesë. 
Vila përfshin një dhomë gjumi, një banjo me tharëse flokësh dhe tualete private, dhe një dhomë ndenjjeje. Ajo ka ajër të kondicionuar, peshqirë të përfshira, si dhe një hyrje private dhe siguri gjatë gjithë ditës.
Shkëmbi i Kavajës është 7.6 km larg, ndërsa ish-rezidenca e Enver Hoxhës është 49 km larg. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza është 43 km larg dhe ofrohet shërbim transferimi me pagesë në aeroport.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Qerret, Kavajë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose