Vila

Vila Kafe

Vlerësime 0

Vila Kafe ndodhet në Lukovë, 2.5 km nga plazhi I Bunecit, 36 km nga Parku Kombëtar I Butrintit, 800 m larg qendrës së Lukovës, 2.2 km larg plazhit, 16 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë dhe 16 km nga qendra e Sarandës.

Ofron 13 dhoma 2 prej të cilave janë apartamente, 4 treshe dhe 2 familjare.

Vila kafe ofron akomodim me një pishin të jashtme sezonale, parkim privat  falas, një kopësht dhe një sallë pritjeje të përbashkët.

Në hotel dhomat kanë një ballkon,çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran te sheshtë, krevat doppio dhe tek.

Hoteli ka një tarracë dhe një bar.

Hotel Vila Kafe mirëpret te gjithë turistët.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

XWW5+G88, Lukovë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • me shume 2000m
Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Rrjetë mushkonjash
Pishinë
 • Sezonale
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Ekstra)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Pjatalarëse
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
 • Anglisht
 • Italisht
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose