Vila

VILA 31

Vlerësime 0

VILA 31 në Tushemisht ofron një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritjen tradicionale shqiptare, e rrethuar nga natyra e bukur e liqenit të Ohrit. Restoranti kombinon stilin tradicional dhe modern për të krijuar një ambient të rehatshëm dhe të elegancës së thjeshtë. Menyja përfshin një gamë të gjerë të kuzhinës tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare, duke përdorur përbërës të freskët dhe cilësorë. Shërbimi është i shkëlqyer, me një përzgjedhje të mirë të verërave dhe pijeve të tjera vendase dhe ndërkombëtare. VILA 31 është një destinacion i përshtatshëm për të shijuar ushqim të shkëlqyer dhe për të pasur një përvojë të këndshme pranë liqenit të Ohrit.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

WP29+R5M, SH64, Tushemisht, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Media & Teknologji
 • Televizor
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose