Vila

Vila Duraku

Vlerësime 0

Vila Duraku është një hotel elegant me 4 yje, i vendosur në qendër të Sarandës, vetëm 2.7 km nga Manastiri i Dyzet Shenjtorëve dhe 5 minuta me makinë nga Kompleksi i Sinagogës. Hoteli ofron këmbim valutor, ashensor dhe 21 dhoma me dritare të papërshkueshme nga zëri dhe kasafortë.
Akomodimi është afër Argjinaturës së Sarandës, 5 minuta me makinë nga Muzeu i Arkeologjisë dhe 600 metra nga plazhi publik.

Lekursi është rreth 10 minuta me makinë dhe autobusët për në Janinë janë lehtësisht të aksesueshëm.

Hoteli ofron një mëngjes dhe bar pishine për pije relaksuese. Taverna Rustico është 5 minuta larg me makinë për ushqime të shëndetshme.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

V2C7+PP2, Rruga Naim Frashëri, Saranda, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga pishina
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Kasafortë
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Tavolinë pune
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose