Vila

Vila Llaka

Vlerësime 0

Vila Llaka me vendodhje në kodrën e Potamit, 300m larg nga plazhi, 2km larg nga qendra e Himarës dhe 14km nga rrethrrotullimi i Qeparoit.  Ofron 3 dhoma me një kapacitet prej 3 personash, të cilat kanë pamje nga deti dhe qyteti të Himarës.

Dhomat janë të pajisura me 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek, kondicioner, TV, frigorifer, tavolinë ngrënie dhe karrige, tualet privat ku do të gjeni tharëse flokësh dhe çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale.

Në vilë ofrohet Wifi dhe parkim pa pagesë gjithashtu edhe mëngjesi i cili është i përfshirë në çmimin e dhomës. 

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

Rruga Arjileo, Potam (Himarë), Himarë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose