Hotele

Luna Magica Hotel

Vlerësime 0

Ndodhemi në Borsh. 1 minutë nga plazhi, 3 km nga qëndra e Borshit, 4 km nga kalaja dhe 3.5 nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Ne ju ofrojmë 7 dhoma me një akomodim të mrekullueshëm. Të gjitha janë dhomat familjare dhe të pajisura me ballkon, tharëse rrobash, dhe CD player, do të gjeni gjithashtu vaskë, dush në të gjitha dhomat.

Në restorantin tonë shërbejmë mëngjes Italian. Gjithshtu hoteli ka një Bar, një ambient ndënjeje dhe kopësht.

Parkim privat pa pagesë, dhe wi-fi pa pagesë.

Stafi është me eksperiencë në fushën e hotelerisë i gatshëm ti përgjigjet çdo kërkese tuaj dhe t’ju sigurojë çdo comfort për ti bërë pushimet tuaja të paharrueshme.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

60€/nata

Adresa

Qazim Pali, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

DhomëFamiljare

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
50 € 60 € 70 € 80 € 60 € 50 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
DhomëFamiljare 01 May - 31 May 4 50 € 2 1
DhomëFamiljare 01 Jun - 30 Jun 4 60 € 2 1
DhomëFamiljare 01 Jul - 31 Jul 4 70 € 2 1
DhomëFamiljare 01 Aug - 31 Aug 4 80 € 2 1
DhomëFamiljare 01 Sep - 30 Sep 4 60 € 2 1
DhomëFamiljare 01 Oct - 31 Oct 4 50 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose