Hotele

Le Monde 1 Hotel

Vlerësime 5

Ndodhemi në Borsh. 100 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Ka 21 dhoma dhe janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, smart TV të lidhur me wifi vëtëm në disa dhomave dhe tualet privat me dush dhe tharëse flokësh.

Ne ju ofrojmë paisje për BBQ dhe një kopsht të gjelbërt.

Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet perfekte për pushimet tuaja, me çmime të arsyeshme.

Stafi jonë është i gatshëm 24 orë, t’ju ofrojë shërbimet që keni nevojë.

Free Wi-Fi, parkim pa pagesë, plazh privat dhe shezllona falas.

Largimi nga hoteli bëhet në orët: 8:00-10:00.

Mbërritja nga hoteli bëhet në orët: 14:00-22:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Rruga Plazhit, Borsh 9714, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100 - 500m
Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
 • Mundësim në ambientet e brendshme
 • Mundësim në ambientet e jashtme
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat divan
 • Krevat marinari
 • Rrjetë mushkonjash
Shërbime familjare
 • Lojra tavoline
 • Krevat fëmijësh
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
 • Kanale satelitore
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Hyrje Private
 • Dritë nate
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Taracë
 • Ballkon
 • Divan
 • Tavolinë pune
Shërbime pastrimi
 • Shërbim dhome
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Furrë
 • Sobë me gaz
 • Mikrovalë
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • CCTV në ambientet e jashtme
 • CCTV në ambientet e përbashkëta
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
 • Detektues tymi
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
 • 24-Orë
 • Anglisht
 • Italisht
 • Gjermanisht
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht
 • Gardh për fëmijët
 • Zgarë

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

One-Bedroom House

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 3 persona
90 €

Holiday Home

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
90 €

Double Room with Sea View

Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
90 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
One-Bedroom House 01 Aug - 31 Aug 3 90 € 1 1
Holiday Home 01 Aug - 31 Aug 4 90 € 2 1
Double Room with Sea View 01 Aug - 31 Aug 4 90 € 1 2

Vlerësime

5
lule 2
2022-08-21

Hotel i kendshem

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose