Hotele

Le Monde 2 Hotel

Vlerësime 0

Ne ndodhemi në Borsh. 1 minutë larg nga plazhi, 3 km nga qëndra e Borshit, 4 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi I Qeparos.

Kemi 6 dhoma, brenda se cilve do të gjeni gjithçka që ju duhet për një qëndrim të rehatshëm dhe pushime të paharrueshme. Disa prej dhomave ju ofrojnë pamje nga deti.

Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, tavolinë, oborr me pamje nga kopshti i gjelbërt, tualet privat, televizor flat-screen dhe një ambjet ku mund të uleni.

Gjithashtu do të mund të shfrytëzoni sipas dëshirës tuaj, një zonë plazhi privatë dhe ambient darkimi.

Hoteli ka gjithashtu një lavanderi.

Ju ofrojmë edhe parkim privat pa pagesë, shërbim dhome sipas dëshirës dhe Free Wi-Fi.

Largimi nga hoteli bëhet në orët: 8:00-10:00

Mbërritja nga hoteli bëhet në orët: 14:00-22:00

Na vitizoni dhe na lejoni ti bëjmë pushimet tuaja, më të bukurat që keni kaluar ndonjeherë!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
 • Mundësim në ambientet e brendshme
 • Mundësim në ambientet e jashtme
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat marinari
 • Rrjetë mushkonjash
Shërbime familjare
 • Lojra tavoline
 • Krevat fëmijësh
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
 • Kanale satelitore
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Hyrje Private
 • Dritë nate
Ushqime dhe Pije
 • Shërbim dhome
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Tavolinë pune
Shërbime pastrimi
 • Shërbim dhome
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • CCTV në ambientet e jashtme
 • CCTV në ambientet e përbashkëta
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
 • Detektues tymi
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
 • 24-Orë
 • Anglisht
 • Italisht
 • Gjermanisht
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 Aug - 31 Aug

Apartament me pamje nga deti

Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
50 €

Apartament me pamje nga mali

Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
50 €

Apartament me pamje nga kopwshti

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
50 €

Suite me pamje nga deti

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
50 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Apartament me pamje nga deti 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 1 2
Apartament me pamje nga mali 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 1 2
Apartament me pamje nga kopwshti 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 2 1
Suite me pamje nga deti 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose