Hotele

Hotel Elisabeta

Vlerësime 0

Hotel Elisabeta ndodhet vetëm 1 minutë larg detit në fshatin piktoresk te Borshit. Gjithashtu gjendet në pjesën më të bukur dhe aktive të fshatit të Borshit, ku çdo dhomë ofron një pamjë të mrekullueshme, rehati maksimale dhe qetesi absolute.

Suksesi tonë është ngritur mbi mijëra klientë të kënaqur, dhe tek Hotel Elisabeta ne bejmë gjithçka që qëndrimi juaj me ne të jetë i paharueshëm dhe të behet standarti mbi të cilin ju gjykoni hotelet në vazhdim. Është po kjo ide mbi të cilën ne bazojmë të ardhmen, dhe ajo çka na shtyn në përpjekjen tonë për tu kthyer në një nga hotelet më te njohura në Shqipëri. Stafi yne punon pa u lodhur për të plotësuar cdo kërkese dhe nevojë tuajen.

Hotel Elisabeta ofron akomodim me nje restaurant, parkim privat free, bar edhe një kopsht të gjelbër për kenaqësinë tuaj. Gjithashtu do të merrni shërbim 24 orë tek recepsioni jonë dhe keni free ëifi në të gjithë godinën.

Çdo dhomë është e pajisur me kondicioner, tavolinë, televizor flat screen, një banjë private dhe ballkon me pamje nga deti. Tek çdo dhomë do të gjeni një ambjent ku mund të uleni dhe pushoni.

Gjithashtu çdokush mund të shijojë një mëngjes à la carte

Gjithashtu mund të gjeni tek restoranti ynë ushqim të mrekullueshm, dhe një vend perfekt për darkën tuaj romantike, mbremjet e paharueshme me familjen apo për të kaluar momente fanstastike me miqtë tuaj.

Bejini pushimet tuaja në Shqipëri akoma me të bukura duke vendosur të qëndroni tek ne. Ju ftojmë të krijoni kujtime të paharueshme me ne dhe te kaloni momentet më të bukura te jetës tuaj në hotelin tonë!


Objektet dhe Aktivitetet

Ambjentet Jashtë

 • Zonë plazhi
 • Zonë plazhi private (Kosto Extra)
 • Kopësht

Aktivitetet

 • Plazh
 • Snorkelling
 • Skuba Diving (Kosto Extra)
 • Kanoning (Kosto Extra)
 • Peshkim

Ushqime dhe Pije

 • Fruta (Kosto Extra)
 • Verë/Shampanjë (Kosto Ekstra)
 • Menu per dieta speciale (Në bazë të kërkesave)
 • Bar
 • Restaurant

Internet

WiFi në të gjithë hotelin dhe pa pagesë.

Parkim

Parkim free ne ambjentet e Hotelit (kerkohet rezervim).

Shërbimet

 • Transport nga aeroporti (kosto ekstra)
 • Transport public (kosto ekstra)
 • Private check-in/check-out
 • Recepsion 24-orë

Argëtim për familjen

 • Board Games/Puzzles

Siguria

 • Akses me celës
 • Siguri 24 orë

Të përgjithshme

 • Zonë për smoking
 • Kondicioner
 • Dhoma për familjen
 • Çadra Plazhi (Kosto Ekstra)
 • Shezllone (Kosto Ekstra)

Gjuhët e folura

 • Greqisht
 • Anglisht
 • Italisht
 • Shqip

Kontakto

Çmimi

50

Adresa

2VJ9+6V Qazim Pali, Albania
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Dhome Triple me Pamje nga Deti 01 Aug - 31 Aug 3 4900 € 1 1
Dhome Familjare me Pamje nga Deti 01 Aug - 31 Aug 4 4900 € 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar