Bar

R C Coffee & More

Vlerësime 5

R C Coffee & More në Gjirokastër është një pikë mahnitëse për të shijuar kafe dhe momente të qeta. Ambienti i ngrohtë dhe mikpritës i këtij biznesi familjarë ju përshëndet me një atmosferë të butë dhe një aromë mrekulluese të kafesë që ju bën të ndiheni si në shtëpi. Në menu të tyre gjeni një gamë të gjerë pijesh të shijshme, si dhe ushqime të freskëta dhe të shijshme për të plotësuar dëshirat tuaja.

Ambienti i zbukuruar me kujdes dhe detaje e bën këtë lokal një destinacion ideal për të pushuar dhe relaksuar, duke shijuar momentet e këndshme me miqtë ose duke shijuar një moment të vetmisë. R C Coffee & More është destinacioni juaj i ardhshëm për një përvojë të shkëlqyeshme të kafesë në Gjirokastër. Ju mirëpresim me zemër për të ndarë një pjesë të kësaj eksperience të mrekullueshme!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

34JQ+FMV, Gjirokastër, Albania

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Bufe
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

5
anna
2024-06-07

Ich habe diese Platz besucht. Sehr nette Menschen, sehr freundlich! Sehr gute Qualität, alles schmeckt sehr lecker, Mann und frau sehr freundlich und immer am lachen, ich würde immer gerne wieder zurück bei diese schöne Stadt und bei diese coffee & more! Ich bedanke mich für die tolle Zeit und die lecker Essen! Gute Essen gute Laune ????

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose