Bar

Zins Bar

Vlerësime 0

Zins Bar është një nje nga baret më të frekuentuar në bregun e detit Adriatik. I vendosur në plazhin e Currillave, vizitorët mund të përjetojnë një kombinim të shkëlqyer të relaksimit dhe argëtimit. Në ambientin tonë të bukur dhe miqësorë, ne ofrojmë një gamë të gjerë të koktejleve dhe shishave për t'i përmbushur shijet tuaja.

Në Zins Bar, ne besojmë në ofrimin e një përvoje të jashtëzakonshme për vizitorët tanë. Me muzikë të këndshme në sfond dhe një ambient të këndshëm, ju jeni të ftuar të kaloni një pasdite të mrekullueshme me miqt tuaj, duke shijuar shisha dhe koktejlet tona.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Currila, Durrës 2001, Albania

Çfarë ju ofron prona

Vaktet
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas
  • Pagesa me kartë

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose