Vila

Vila Sofia

Vlerësime 0

Vila Sofia ndodhet në Borsh, 4 km nga qendra e Borshit, 200 m nga deti, 5 km nga kalaja e Borshit dhe 6 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë.

Ka 9 dhoma, 7 prej te cilave janë treshe dhe 2 janë çift. Dhomat janë të pajisura me kuzhine, kondicioner, TV dhe tualet privat.

Te ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte për pushimet tuaja me çmime të arsyeshme. Stafi jonë është I gatshëm 24 orë, për tju ofruar shërbimet që keni nevojë.

Parkim dhe wi Fi falas për klientët.

Kafshët nuk lejohen brenda ambienteve të vilës.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

50€/nata

Adresa

Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose