Vila

Vila Lila

Vlerësime 0

Vila Lila ndodhet 1.2km nga plazhi, 1km nga rrethrrotullimi I Qeparoit, 3km nga Borshi dhe 13km nga Himara.

Vila Lila me vendodhje në pjesën e sipërme të Qeparoit ju ofron një qetësi dhe akomodim perfekt gjate muajve të nxehtë të verës. E dizenjuar me mure prej guri të cilat të japin idenë e një kalaje, duke mos munguar dhe pamja mbreselënëse e vijës bregdetare të detit jon.

Vila lila ofron 2 dhoma dhe 1 suit, te gjitha të mobiluara me krevat dopio dhe krevat tek , divan me hapje,  një kuzhinë të kompletuar, frigorifer, TV, kondicioner, tualet privat ku do të gjeni cdo gje qe ju nevojitet për higjenën tuaj personale.

Parkim dhe Wifi falas.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Qeparo, Himarë, Bashkia Himarë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Kanale tokësore
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose