Vila

Vila Kodhima

Vlerësime 0

Vila Kodhima me vendndodhje në Borsh ofron 6 dhoma familjare, 4 prej të cilave ofrohet akomodim për një numër prej 4 personash, 1 dhomë për 5 persona dhe 1 dhomë treshe.

Dhomat janë të pajisura me 1 krevat dopio dhe krevat tekë, kondicioner, TV, frigorifer, tavolinë ngënie dhe karrike, kuzhinë të kompletuar dhe gjithashtu tualet privat ku do të gjeni tharse flokësh dhe çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale.

Në ambjentin jashtëm do te gjeni një verandë e cila mund të përdoret nga pushuesit për të kaluar një kohë të qetë dhe të relaksueshme.

Në vilë ofrohet lavanteri falas, parkim falas si dhe Wifi falas.

Vila ndodhet 100 m larg nga plazhi, 3.5 km nga qendra e Borshit, 4.5 km nga kalaja e Borshit dhe 5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

Rruga E Plazhit, Borsh 9714, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose