Vila

Mistral Inn

Vlerësime 0

Mistral Inn ndodhet 2km nga plazhi, 1.5km nga qendra e Himarës dhe 13.5 nga rrethrrotullimi i Qeparoit.

Mistral Inn ndodhet në pjesën periferike të Himarës duke ju ofruar qetësinë dhe komoditetin e duhur për ju. Vendodhja e bën akoma më tërheqës pasi ai ofron një pamje madhështore të të gjithë vijës bregdetare të Himarës.

Mistral Inn ofron akomodim në 6 dhoma të gjitha të pajisura me kondicioner, TV, frigorifer dhe tualet privat ku do të gjeni cdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale.

Wifi dhe parkim falas.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

25€/nata

Adresa

1 Maji (Himarë), Himarë, Bashkia Himarë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Kanale tokësore
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose