Shtëpi pushimi

Dhoma Donald

Vlerësime 0

Dhoma Plazhi Donald ofron 4 dhoma familjare me nje kapacitet akomodues deri ne 4-5 persona të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek dhe 1 krevat portativ, kuzhinë e kompletuar, frigorifer, kondicioner, TV dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale.

Në ambjentet e jashtmë do të gjeni një verand të bollshme dhe të rehatshme ku mund të përdoret nga klientët për tu relaksuar ose për të konsumuar vaktet.

Dhomat ofrojnë Wifi dhe parkim pa pagesë.

Dhomat ndodhen 100m larg plazhit, 3.5km nga kalaja e Borshit, 2.7km nga qendra e Borshit dhe 4km nga rrethrrotullimi I Qeparoit.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

25€/nata

Adresa

Qazim Pali, Lukovë, Bashkia Himarë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Largesia nga qendra
 • 1000 - 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat divan
 • Rrjetë mushkonjash
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ballkon
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Furrë
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose