Shtëpi pushimi

Xhoeli Rooms

Vlerësime 0

Xhoeli Rooms ofron 4 dhoma familjare me nje kapacitet akomodues deri ne 3-4 persona të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek ose krevat marinar, frigorifer, kondicioner, TV dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale.

Në ambjentet e jashtmë do të gjeni një verand të bollshme ku gjithashtu ndodhet dhe një kuzhinë e jashtme e cila mund të përdoret për përgatitjen e vakteve nga pushuesit, veranda është e rehatshëm dhe e bollëshme ku mund të përdoret nga klientët për tu relaksuar ose për të konsumuar vaktet.

Dhomat ofrojnë Wifi dhe parkim pa pagesë.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

25€/nata

Adresa

Dhërmi, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100 - 500m
Largesia nga qendra
 • 1000 - 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat marinari
 • Rrjetë mushkonjash
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose