Shtëpi pushimi

Dhoma Ardjan Qamili

Vlerësime 0

Dhomat Ardjan Qamili me vendodhje në fshatin bregdetar të Borshit.

Ofron akomodim në 3 dhoma familjare të cilat janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gjë tjetër që mund t'ju duhet për higjenën personale.

Ambjenti i jashtem ofron një pamje të të gjithë fshatit, detit dhe maleve.

Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet perfekte për pushimet tuaja, me çmime të arsyeshme.

Në ambientet tona ju do të gjeni Wifi dhe parkim pa pagesë.

Dhomat tona ndodhen 1.7 km larg plazhit të Borshit, 1.3 km nga qendra e Borshit, 2.3 km nga kalaja e Borshit dhe 2.8 km nga rrethrrotullimi i Qeparosë.

Ju mirëpresim!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

SH8, Picak (Borsh), Borsh

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose