Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Alma

Vlerësime 0

Dhoma Plazhi Alma ndodhen në Borsh me nje distance rreth 30m nga plazhi, 3 km nga qëndra e Borshit, 5 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Shtëpia ka 8 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 2 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat.

Në ambientet e jashtme gjendet një kopësht i cili mund të përdoret nga klientët sipas nevojave për tu relaksuar ose për të ngrënë.

Shtëpia ofron për klientët e saj free parking dhe free wifi.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambjentet e shtëpisë.

Check In bëhet pas orës 12:00 dhe Check Out jo më vonë se 10:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Shkallë (Borsh), Qazim Pali, Lukovë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat me palosje
 • Rrjetë mushkonjash
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Hyrje Private
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose