Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Beka

Vlerësime 0

Dhoma Plazhi Beka ndodhet në qytetin turistik të Himarës, 300 m larg qendrës, 400 m larg detit, 50 m larg një kishe të vogël dhe 15 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë.

Shtëpia ka 5 dhoma familjare në një prej dhomave mund të akomodohen 5 persona dhe në dhomat e tjera mund të akomodohen deri në 3 persona, secila është e kompletuar me krevat doppio dhe krevat tek, kuzhinë të kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat.

Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte për pushimet tuaja, me cmime të arsyeshme.

Ambienti I jashtëm ofron një pamje të qytetit, detit dhe malit.

Në ambientet tona ju do të gjeni Wi Fi dhe parkim pa pagesë.

Ju Mirëpresim.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100 - 500m
Largesia nga qendra
 • 100 - 500m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose