Shtëpi pushimi

Duka Rooms

Vlerësime 0

Duka Rooms ndodhet në qytetin turistik të Himarës, vetëm 150 m larg plazhit, 500 metra larg qendrës së Himarës, 1 km nga kalaja dhe 13 km larg rrethrrotullimi i Qeparosë.

Ne ofrojme 5 dhoma treshe dhe 1 dhomë per 5 persona. Secila nga dhomat është e kompletuar me kondicioner, krevat dopio, krevat tek, televizor, karrige, dollap dhe tualet privat.

Stafi punon me dëshirë dhe profesionalizëm për të mbushur nevojat dhe dëshirat e klientelës.

Free parking dhe free Wi Fi.

Ndalohen kafshët shtëpiake.

Check in bëhet në orën 12:00 dhe check out jo më vonë se 10:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

4Q22+3J4, Himarë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Ekstra)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose