Restorante

Meduza Irish Pub

Vlerësime 0

Meduza Irish Pub me një përvojë shumë vjeçare dhe me një kulinari të pasur dhe të mrekullueshme, ofron një atmosferë të ngrohtë dhe elegante që fton vizitorët të shijojnë një kohë të kënshme.

Meduza Irish Pub sjell një pjesë të vërtetë të kulturës irlandeze në këndvështrimin e tij. Dekorimi i brendshëm i kujdesur dhe detajet e stilit irlandez bëjnë që ky lokal të jetë një destinacion i preferuar për ata që duan të shijojnë një pije të mirë dhe një atmosferë argëtuese.

Në menu do të gjeni një shumëllojshmëri të pijeve irlandeze, si dhe oferta të veçanta në kulinarinë irlandeze. Muzika jonë e zgjedhur me kujdes dhe ngjashmëritë e saj me atë irlandeze sigurojnë një përvojë të plotë për zemrën dhe shpirtin.

Meduza Irish Pub është jo vetëm një vend ku mund të shijoni një shumëllojshmeri pijesh, por edhe një destinacion i këndshëm për takime sociale, mbremje argëtuese dhe momente të këndshme me miqtë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Ndërkombëtare
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose