Restorante

Gate 03

Vlerësime 0

E vendosur në bregdetin e Durrësit, Gate03 ofron një përvojë të shkëlqyer ngrënieje, veçanërisht për adhuruesit e sushit.

Ju garantojmë cilësi të lartë tek të gjitha gatimeve dhe produkteve tona.

Sushit dhe frutat e detit janë ndër specialietet tona. Në menu-në tone sherbejme gjithashtu embëlsira të ndryshme, një shumëllojshmëri ushqimesh dhe pijesh.

Stafi jonë është i gatshëm tu ofrojë mikëpritjen e mrekullueshme Shqiptare dhe të plotësojë çdo kërkesë tuajën.

Gjithashtu çmimet tona janë të arsyeshme dhe ambienti perfekt si për momentë familjare ashtu edhe për darka romantike.

Ju Mirëpresim.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Currila, Durrës 2001, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose