Restorante

Ciao Borshi Restaurant

Vlerësime 5

Mirësevini në restorantin tonë me kuzhinë mesdhetare dhe tradicionale. Ndodhet në fshatin Borsh vetëm 10 m larg plazhit. Kur të kaloni pranë nesh do të ndjeni aromën e shijshme të bukës së sapopjekur, vajit të ullirit dhe luleve që do ju transportojnë në brigjet e detit Mesdhe.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Plazhi, Borsh, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
 • Mesdhetare
Vaktet
 • Mëngjesi
 • Dreka
 • Darka
 • Brunch
 • Pije
Mundësi
 • Rezervime
 • Seating
 • Table Service
 • Bufe
 • Shërben alkool
 • WIFI falas
 • Pagesa me kartë

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

5
Bociandrea063
Andrea Boçi
2024-04-21

Super ????????????????????????????Urime Urime????????

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose