Restorante

Blanc Bistro

Vlerësime 0

Blanc Bistro është vendi më i ri në zemër të Tiranës i krijuar për të plotësuar të gjitha nevojat dhe dëshirat tuaja , duke ju ofruar qetësinë dhe komoditetin e munguar . Bashkohuni me ne për të pirë diçka të ngrohtë , për të ngrënë një mëngjes të plotë , një drekë ose darkë apo thjeshtë për një gotë me miqtë tuaj dhe ne ju ofrojmë cilësinë , shijen perfekte për ti bërë momentet tuaja më të veçanta . Nëse nuk vini dot , ne ju ofrojmë shërbim delivery të shpejtë dhe cilësor .

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga e Dibrës, Tiranë, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Italiane
Vaktet
  • Mëngjesi
  • Dreka
  • Darka
  • Brunch
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose