Apartamente

Amantius Apartments

Vlerësime 0

Ndodhemi vetëm 10 minuta larg në këmbë nga qëndra e Borshit dhe kalaja e tij. 

Kemi 4 dhoma familjare, secila e mobiluar me një krevat dopio, 2 krevat tek, 1 divan, kuzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat.

Ne ofrojme për klientët paisje BBQ dhe parkim falas.

Ndodhet jo më shumë se 20 minuta ecje nga plazhi i Borshit, 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, 10 km nga plazhet e Porto Palermos dhe 17 km nga qyteti i Himarës.

Check In bëhet pas orës 12:00 dhe Check Out jo më vonë se 10:00.

Nuk lejohen kafshët shtëpiake.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

40€/nata

Adresa

Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 5 persona
40 € 45 € 60 € 80 € 40 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 5 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 5 45 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 5 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 5 80 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 5 40 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose