Apartamente

Alexia Apartments

Vlerësime 0

Të ndodhura në Borsh, apartamentet tona ju ofrojnë akomodim afër një kopështi të madh me lule, ku secila dhomë ju ofronë një pamje të mrekullueshme nga mali dhe deti.

Për klientët e hotelit ka wifi pa pagesë dhe free parking.

Tek çdo dhomë do të gjeni të gjitha çka ju duhet për të pasur një qëndrim të rehatshëm dhe relaksues. Këtu përfshihen një krevat dopio, dy krevat tek në çdo dhomë, televizor satelit flat-screen, guzhinë të kompletuar, frigorifer, ajër të kondicionuar dhe tualet privat.

Ngjitur me godinën gjendet një kopësht i madh me lule, një oborr i madh ku fëmijët mund të luajnë dhe të kënaqen me aktivite të ndryshme.

Në zonën përreth do të mund të gjeni një numër të madh dyqanesh dhe shërbimesh të tjera.

Apartaments Alexia ndodhet rreth 30 m nga plazhi, 4 km nga qëndra e Borshit, 5 km nga kalaja dhe 7 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Apartaments Alexia synonë të ofrojë gjithmonë shërbim cilësor duke treguar kujdesin dhe përkushtimin maksimal për të gjithë klientët.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

2VP8+873, Rruga Plazhit, Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju orfon prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Media & Teknologji
 • Kanale tokësore
 • Televizor Flat-Screen
 • Kanale satelitore
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Hyrje Private
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Tharëse flokësh
 • Tualet privat
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
 • Dush
Siguria
 • Akses me çelës
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
30 € 35 € 50 € 60 € 35 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 35 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 50 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 35 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose