Apartamente

Amantius Apartments

Vlerësime 0

Nëqoftëse ajo çka kërkoni nga pushimet tuaja është bregdeti më i bukur në Shqipëri, një ambient i rehatshëm dhe komod dhe çmimet më të arsyeshme, Amantius Apartments, e ndodhur në plazhin e bukur te Borshit ju ofron të gjitha këto edhe më shumë.

Me 4 dhoma famijlare, secila e kompletuar me një krevat doppio, 2 krevat tek, 1 divan , kuzhinë e kompletuar, TV, kondicioner dhe tavolinë. Gjithashtu do të gjeni edhe gjithçka që ju duhet për higjenën tuaj personale.

Në ambientet e jashtme ju ofrojmë disa tavolina, paisje BBQ dhe parkim falas për të gjithë vizitorët e hotelit. Distanca nga plazhi është jo më shumë se 15 minuta ecje ose rreth 1.5 kilometra.

Check In bëhet pas orës 12:00 dhe Check Out jo më vonë se 10:00. Gjithashtu ndalohen kafëshët shtëpiake.

Kontakto

Çmimi

40

Adresa

Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 5 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 5 45 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 5 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 5 80 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 5 40 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar