Apartamente

Kalemi Apartments

Vlerësime 0

Ndodhemi në Borsh, jo më shumë se 80 m larg plazhit.

Secili nga apartamentet ka një ballkon me pamje nga deti dhe mund të akomodojë deri në 4 persona. Janë ideale si për familje ashtu edhe për grupe shoqërore. Çdo dhomë është e pajisur me një kuzhinë të vogël, një televizor, frigorifer dhe tualet en-suite.

Sipas dëshirës, ju mund të shfrytëzoni oborrin për BBQ .

Parkim privat pa pagesë dhe free wifi.

Hoteli ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt, në të cilën do të mund të gjeni gjithçka që kërkoni, me një numër dyqanesh, lokalesh dhe restaurantesh vetëm pak minuta me kembë larg.

200 m larg godinës, ndodhet një stacion autobuzi i cili mund t’ju cojë në Sarandë. Hoteli është vetëm 8 km larg rrethrrotullimit të Qeparosë dhe 12 km larg nga Porto Palermo.

Stafi I hotelit ështe gati t’ju ofrojë shërbimin cilësor dhe të shpejtë.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

60€/nata

Adresa

2VJC+R3H Qazim Pali, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
35 € 35 € 50 € 60 € 40 € 35 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 35 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 35 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 50 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 4 35 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose