Apartamente

Apartamentet Hermes

Vlerësime 0

Të ndodhura në një nga plazhet më të mira në Shqipëri, me 16 dhoma Hermes Apartaments ju ofron gjithçka ju duhet për të kaluar pushimet perfekte që po kërkoni. Ne ju ofrojmë 8 dhoma familjare dhe 8 dhoma me para dhomë.

Çdo hyrje ju ofron një ballkon me pamje nga një kopësht i madh me lule, kondicioner, tualet privat dhe një kuzhinë e cila përfshin edhe frigorifer. Gjithashtu do të keni sistem ngrohjeje, kasafortë për laptopin dhe ambient për tu ulur. Të gjitha dhomat ofrojnë çarçafë dhe jastëkë antialergjikë.

Dhomat tona gjenden jo më shumë se 100m larg plazhit, dhe gjithashtu do të mund të gjeni një numër pikash kulturore dhe historike në zonat përreth.

Ju ofrojmë gjithashtu parkim në ambjentet e godinës pa pagesë, këmbim valuator dhe hapërisë storage për të gjitha sendet tuaja.

Ne e tregojmë vlerësimin tonë për faktin që keni zgjedhur ti kaloni pushimet me ne duke ju ofruar një shërbim profesional dhe duke bërë gjithçka është e mundur për t’ju plotësuar çdo dëshirë!

Tualeti

 • Peshqirë (kosto ekstra)

 • Vaskë ose dush

 • Tualet PrivatDhomë gjumi

 • Çarçafë

 • Garderobë

 

Ambjentet e Jashtme

Uluni dhe qetësojuni

 • Ambjent pikniku

 • Zonë Plazhi Private (Kosto Ekstra)

 • BBQ

 • Ballkon

 • Kopsht me Lule

 

Kuzhinë

Mund ta gatuani çfarë të dëshironi

 • Enë Kuzhine

 • Kuzhinë

 • Frigorifer

Komoditetet e dhomës

Komfort ekstra

 • Tharëse rrobash

 • Rjetë mushkonjash

 • Izolim Akustik

 • Hyrje Private

 

Pamja nga dhoma

 • Pamja nga kopështi

 • Aktivitete

  • Plazh

  • Pishinë e mbyllur (Kosto Ekstra)

  • Peshkim

   

  Ushqim dhe Pije

  • Bar Kafe

   

  Internet

  Internet në të gjitha ambjentet e godinës pa pagesë

   

  Parkimi

  Parkim pa pagesë në ambjentet e hotelit (reservation is not needed).

  • Parkim në Garazh

  • Parkim i sigurtë

   

  Transporti

  • Bileta për transport public

  Recepsion

  • Invoice

  • Këmbim valutor

  • Ekspres check in and check out

   

  Shërbime pastrimi

  • Hekurosje  (Kosto Ekstra)

  • Lavanderi  (Kosto Ekstra)

   

  Siguria

  • Fikëse zjarri

  • Hyrje me celës

  • 24 orë siguri

   

  Dyqane

  • Minimarket në godinë

   

  Të përgjithshme

  • Ajër i kondicionuar

  • Ngrohje

  • Dhoma të izoluara akustikisht

  • Dhoma familjare

  • Ndalohet duhani në dhoma

   

  Gjuhët e folura

  • Greqisht

  • Anglisht 

Kontakto

Çmimi

50€

Adresa

2VQ7+RJV, Rruga Plazhit, Borsh, Albania
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 55 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 55 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 40 € 2 1
Doubleroom 01 May - 31 May 4 40 € 2 1
Doubleroom 01 Jun - 30 Jun 4 50 € 2
Doubleroom 01 Jul - 31 Jul 4 70 € 2 1
Doubleroom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 2 1
Doubleroom 01 Sep - 30 Sep 4 50 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar