Apartamente

Dhoma Plazhi Dritan Baraj

Vlerësime 0

Ndodhemi në Borsh, 1 km nga plazhi, 1.5 km nga qëndra e Borshit, 2.5 km nga kalaja dhe 3.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparos.

Kemi 4 dhoma familjare, në secilën nga dhomë do të gjeni 1 krevat dopio, 2 krevat tek, tavolinë me 4 karrige, dollap, një kuzhinë ku mund të gatuani çfarë të dëshironi, televizor, kondicioner dhe tualet privat.

Dhomat janë të rrethuar nga një kopësht i madh me lule dhe një natyrë e mrekullueshme e rivierës së Jugut.   

Free wifi dhe parkim për klientët.

Nuk lejohen kafshët shtëpiake.

Check In kryhet pas orës 12:00, ndërsa Check Out jo me vonë se ora 10:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Picak (Borsh), Borsh, Lukovë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
25 € 30 € 40 € 50 € 30 € 25 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 25 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 4 25 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose