Apartamente

Dhoma Plazhi Stavri Boçi

Vlerësime 0

Ndodhemi në hyrje të Borshit 1 km larg nga plazhi. Me një distancë rreth 1.3 km nga qëndra e Borshit dhe 2 km nga kalaja e fshatit.

Këtu gjeni gjithçka duhet për të kaluar pushimet në komfort dhe qetësi. Shtëpia me shumë vite eksperiencë në turizmin familjar garanton pastërti dhe shërbim efektiv.

Në dispozicion të klientëve ofrohen 5 dhoma familjare, secila e kompletuar me kondicioner, krevat dopio, një krevat tek, kuzhinë të kompletuar, një tavolinë, komodinë dhe TV. Disponon dhe shërbim lavanderie të përbashkëta për klientët.

Në ambientet e jashtme ndodhet një fermë e vogël shumë e bukur, një kopësht i madh me lule, barbekju dhe dush plazhi, të gjitha në shërbim të klientëve.

Dhomat ndodhen 1 km larg plazhit të Borshit, 3.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparoit, 10 km nga plazhi dhe Kalaja e Porto Palermos dhe 15 km nga Qyteti i Himarës.

Wi-Fi pa pagesë dhe parkim.

Nuk lejohen kafshët shtëpiake në ambientet e shtëpisë.

Check In bëhet pas orës 12:00 dhe check out jo më vonë se 10:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

25€/nata

Adresa

The Best Apartments, SH8, Picak (Borsh)

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju orfon prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga fshati
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Dhoma familjare
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Frigorifer
 • Tavolinë
Tualet
 • Peshqir
 • Letër higjenike
 • Dush
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 3 persona
20 € 25 € 30 € 40 € 25 € 20 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 3 20 € 1 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 3 25 € 1 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 3 30 € 1 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 3 40 € 1 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 3 25 € 1 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 3 20 € 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose