Apartamente

Zack Apartments

Vlerësime 0

Zack Apartaments ndodhen në qytetin e Himarës 700m larg plazhit, 600m nga qëndra e qytetit, 300m nga kalaja e Himarës dhe 13km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Ofron akomodimin të përshtatëshëm gjatë gjithë vitit me 9 apartamente të dizenjuara përgjithësisht për familje me 5 persona. Ka një ambjent familjar dhe hapsirë të bollëshme.

Apartamentet janë të gjitha me kuzhinë të kompletuar, tavoline ngrënie, kondicioner, TV, frigorifer dhe tualet personal pa munguar dhe cdo gjë tjetër që ju nevojitet për higjenën tuaj personale. Apartamentet kanë një ballkon dhe ju ofrojnë pamje nga deti, mali, kopështi dhe fshati i poshtëm i Himarës.

Parkim falas dhe Wi-Fi falas për klientët.

Ndalohen kafshët shtëpiake brenda apartamenteve.

Check in fillon në 11am dhe check out bëhet jo më vonë se 10am.

 

 

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

30€/nata

Adresa

Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose