Apartamente

Moonlight Apartment

Vlerësime 0

Moonlight Apartment ofron një përvojë të mrekullueshme të qëndrimit në një ambient të këndshëm dhe të bollshëm. Ajri i kondicionuar dhe ballkoni i tij ofronë një mundësi të shkëlqyer për të shijuar pamjen e bukur të qytetit.

Për ata që janë të interesuar të eksplorojnë më tej, Porti i Barit është vetëm 49 km larg, duke ju ofruar mundësinë për të shijuar destinacione të tjera afër Shkodrës.
Apartamenti ka një strukturë të gjerë dhe përfshin 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, një kuzhinë  plotësisht të pajisur dhe një tualet të përshtatshëm.Për ata që dëshirojnë një qëndrim të rehatshëm dhe të këndshëm në këtë qytet të bukur, Apartamenti Moonlight siguron të gjitha kushtet për një pushim të këndshëm dhe të kujdesshëm.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

W6GG+8QH, Rr. 28 Dhjetori, Ulcinj 85360, Montenegro

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga qyteti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose