Apartamente

Apartamente Arturi

Vlerësime 0

Apartamentet tona ndodhen në Borsh vetëm 3 km nga plazhi.  Kemi në dispozicion 7 dhoma familjare.  Ato kanë të gjitha komoditetet e nevojshme, janë të pajisura me kuzhinë të plotë, frigorifer dhe tualet privat me të gjitha aksesorët e nevojshëm.

Për më tepër, apartamentet tona ndodhen vetëm 1 km larg qendrës së Borshit, 1.5 km nga kalaja dhe 3.5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, duke e bërë të lehtë arritjen e të gjitha atraksioneve turistike të zonës nga apartamentet tona.

Stafi ynë I përkshtuar është gjithmonë në dispozicionin tuaj, duke ofruar ndihmën dhe kujdesin që ju nevojitet në çdo moment.

Ju Mirëpresim!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
 • Kanale tokësore
 • Kanale satelitore
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose